MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 12771547
nr 1277 1547
Stol
1950-tal, metall & teak, Norge
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:59:56
29/9 15:42:45